1. Senieji kultūros namai – kultūros centras ( Trakų g. 7 )
Kultūros klubas, kitaip kultūros namai, Vievyje buvo įkurti apie 1948 m., atsikūrus sovietinei valdžiai. Prieš karą šioje vietoje buvo Rochos Kac karčiama (traktierius).
Karo metais pastatas beveik nenukentėjo, todėl paremontavus buvo pritaikytas kultūros reikmėms.
Reali veikla kultūros namuose prasidėjo apie 1950 – 1951 metus, kai Vievis tapo rajono centru ir čia dirbti atvyko jauna ir energinga meno vadovė A. Kvaraciejūtė, vėliau A. Pulauskienė. Į pastatą buvo atkelta ir biblioteka. Apie 1955 metus prie senojo pastato buvo pastatytas dviaukštis priestatas. Meno kolektyvai – chorai, ansambliai, šokių, dramos būreliai – galėjo plėsti savo veiklą, čia įsikūrė kultūros namų administracija, kurį laiką veikė muzikos mokyklos skyrius, filmų aparatinė. Vieviečiai mielai eidavo žiūrėti plačiaekranių italų, prancūzų, indų filmų su garsiais aktoriais, nes per TV rodė daugiausia tarybinius filmus. Pilna salė susirinkdavo į lietuviškų filmų „Jausmai“, „Niekas nenorėjo mirti“, „Maža išpažintis“ demonstravimą. Bilietas į kiną vaikams kainavo 10, suaugusiems 30 kapeikų.
Kultūros namų scenoje koncertavo garsūs to meto muzikantai ir dainininkai iš įvairių Lietuvos kampelių, vyko saviveiklininkų, agitmeninių brigadų konkursai ir kiti renginiai. Šeštadienio vakarais vykdavo šokiai, į kuriuos visokiais būdais bandydavo patekti ir vidurinės mokyklos vyresniokai. Dalyvauti „kultūrkės“ šokiuose buvo „lygis“, tai ne mokyklos šokiai.
Senieji kultūros namai Dabartinis kultūros centras