Gedulo ir vilties diena

Birželio 14 d. Vievio miesto aikštėje buvo minima Gedulo ir vilties diena. Ši diena yra svarbi kiekvienam žmogui – tai yra prisiminimas, kaip svarbu yra branginti laisvę..
Savo prisiminimais apie tremtį dalijosi Dalia Charūnienė, kuri pakvietė į minėjimą Vievyje gyvenančius tremtinius. Dalia taip pat buvo tremtinė..

Renginio metu akordeonu grojo Vievio meno mokyklos mokytojas Andrius Šimkus. Eiles apie Tėvynę, laisvę skaitė Vievio gimnazijos mokiniai: Deima Simanavičiūtė, Mėta Sturonaitė, Rokas Markevičius ir Austėja Protusevičiūtė (mok. Asta Barauskienė). Eilėmis taip pat pasidalijo ir renginio vėdėjas Vytautas Mikalauskas.
Vievio kultūros centro direktorė Audronė Stepankevičiūtė, Vievio miesto seniūnas Zenonas Pukėnas, Vicemeras Marius Urvakis, Mero patarėjas Gintaras Jančiauskas į kapines nuvežė gėlių vainikus, uždegė žvakes, taip pagerbdami tremtinius. Renginio pabaigoje Vievio neįgaliųju ansamblis ir senjorių choras dainavo visiems žinomas dainas, kvietė visus prisijungti dainuoti kartu.

Straipsnis: Vievio kultūros centro renginių organizatorė Gintarė
Nuotraukos: Edmunas Šimaitis