Joninės Vievyje

Birželio 24 d. Vievyje vyko didelė šventė! Vieviečiai šventė Rasų šventę – Jonines. Šventėje buvo gausu prekybininkų, vyko vainikų pynimas, pramogos vaikams, sporto rungtys.


Šventę pradėjo linksmas Ukmergės kultūros centro folkloro ansamblis „Pyniava“, kuris visus dalyvius kvietė šokti kartu ratelius ir kitus įvairius smagius šokius. Šis kolektyvas kartu su Vievio miesto seniūnu Zenonu Pukėnu ir Seimo nariu Kęstučiu Vilkausku apdovanojo Jonus, Janinas bei Rasas vainikais ir dovanėlėmis.
Šventėje taip pat pasirodė visiems žinomas, legenda tapęs grupės „Hiperbolė“ narys Viktoras Prapras. Atlikėjas dalyviams dainavo visiems puikiai žinomas dainas, visi dalyviai dainavo kartu. Viktoras taip pat pasirodė ir su savo dukra Viktorija Prapraite ir šokėjomis. Koncertą užbaigė ir visus privertė šokti grupė THE ROOP. Žmonės liko sužavėti – visi kartu dainavo ir
šoko.

 

Pasibaigus koncertui vyko fakelų eisena prie Joninių laužo. Ėjo dauguma žmonių dalyvavusių šventėje. Vievio gimnazijos savanorės kartu su Vievio kultūros centro organizatore Gintare šoko apeiginį šokį aplink laužą, į kurį mėtė gintaro dulkes, o po šokio į ežerą leido vainikėlius. Dėkojame visiems dalyvavusiems! Už pagalbą pinant vainikus norime viso Vievio kultūros centro vardu padėkoti Vievio neįgaliųjų draugijai ir visiems prisidėjusiems.

Nuotraukos Edmundas Šimaitis, Liudmila Felčinskaja
Straipsnis Vievio kultūros centro renginių organizatorė Gintarė