Lapkričio 19 d. (šeštadienis) 18 val. Vievio kultūros cente

RENGINYS NEMOKAMAS

Krzysztof Kobyliński – fortepijonas (Lenkija)

  Pianistas, kompozitorius, grupės vadovas, taip pat vieno svarbiausių muzikos festivalių Lenkijoje (Palmjazz ir Filharmonia) kūrėjas ir meno vadovas, taip pat privataus Jazovia kultūros centro Glivicuose Lenkijoje įkūrėjas, IT specialistas ir matematikas.

  Kaip kūrėjui jam didžiausią įtaką daro etnodžiazas. Jis miksuoja skirtingus stilius ir nesilaiko tik vienos krypties. Svarbiausias jo muzikos bruožas – emocionalumas ir melodingumas, priverčiantys klausytojus giliai pajusti Kobylińskio muziką.

  Pianistas yra įrašęs daugiau nei 30 įvairių albumų, įskaitant savo KK Pearls grupę, solo, bei albumus su kviestiniais svečiais.

Apie jo muziką:

…Labai graži kompozicija. Fantastiška melodija, man buvo labai smagu groti jo dainą… Branfordas Marsalis apie „Rožinius metus“

…Jo kompozicijos tikrai gražios, daug jautrumo ir melodingumo…jo muzika kaip kelionė laiku ir kaip filmas…. Richardas Galliano

…Jo kūriniai yra puikūs, kas rūpi harmonijai, Krzysztofas ​​yra geras kompozitorius ir kūrybingas menininkas… Bireli Lagrene

…Jo muzika lyriška, linksma ir jaudinanti. Jo muzika turi puikų melodijos jausmą su gražia harmonija. Kiekvienas kūrinys yra neįtikėtinas… Randy Breckeris

  Muzikos kūrimas jam yra individualus procesas, kurį įtakoja įvairūs jį supančio pasaulio veiksniai ir elementai. Per muziką jis bando pateikti juslinę supančios tikrovės pusę. Sensorinis aspektas dažnai derinamas su intelektualia žmogaus emocijų išraiška.

Organizacinė veikla

  Krzysztofas ​​Kobylińskis be savo koncertinės veiklos dar rengia muzikines laidas, organizuoja kultūrinius renginius. Glivicuose jis sukūrė Jazovijos kultūros centrą, Lenkijos masto sensaciją ir vieną didžiausių, įdomių privačių koncertų vietų šioje Europos dalyje. 2018 ir 2020 metais jis organizavo dalį projekto JazzBus – tarptautinę festivalių meno vadovų, leidėjų ir muzikos vadybininkų konferenciją, kurioje dalyvavo dešimtys žmonių iš viso pasaulio.

 

 


TRIO  NEDA / LABUTIS / BANYS

„Spiritus in Jazz“

Neda Malūnavičiūtė – vokalas, fleita

Vytautas Labutis – saksofonai, bosinis klarinetas

Richardas Banys – fortepijonas

        

Trio Neda / Labutis / Banys | Spiritus in Jazz . Trio atlieka savo originalių bei kitų autorių kompozicijų programą. Čia pilna kontrastų, improvizacijos, nenuspėjamų muzikos eksperimentų ir atradimų. Ansamblio improvizacijų žodynas – neišsemiamas .

 Per keletą trio gyvavimo metų ansamblis išsiugdė nepakartojamą telepatinį bendravimo stilių ir ansamblio pojūtį. Tai leidžia jiems įgyvendinti drąsiausius sumanymus ir svajones. Kaip patys ansamblio nariai sako, džiazas – kuriančių, laisvų ir stiprių žmonių muzika, tai mąstymo ir gyvenimo būdas , kuriame esi laisvas, atviras, nuoširdus ir dažnai apnuoginęs sielą. Nuolatinės muzikos jausmų paieškos, nėrimas gilyn, kartais ir taisyklių laužymas, begalinė aistra kokybei jiems svarbiausi.


Projektą Festivalis „Vievio džiazo klavišai“ finansuoja:

       

 

Projekto rėmėjai:

   

26 154 Comments