Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Festivalis „Vievio džiazo klavišai“ 11.12 18 val.

2022 12 lapkričio @ 18:00

Nemokama
Vievio džiaso klavišai

Festivalis „Vievio džiazo klavišai“ pristato žymius Lietuvos džiazo pianistus ir kūrėjus. DŽIAZO PIANISTAS – PAGRINDINĖ FESTIVALIO FIGŪRA. Jis bus ir solo programų atlikėjas, ir džiazo kamerinio ansamblio narys. Tai pirmas tokios tematikos džiazo festivalis Lietuvoje. Festivalyje dalyvauja žymūs klavišininkai: Dainius Pulauskas, Egidijus Buožis, Vytis Smolskas, Andriejus Polevikovas, Dmitrij Golovanov, Richardas Banys, Krzysztof Kobyliński. Mažas periferijos miestas Vievis planuoja kasmet trumpam tapti profesionaliosios džiazo muzikos centru.

RENGINYS NEMOKAMAS.
Renginio vieta – Vievio kultūros centras
KONCERTO VEDĖJAS MUZIKOLOGAS DARIUS UŽKURAITIS.

 

Lapkričio 12d. (šeštadienis)

 


Egidijus Buožis – fortepijonas

 

Egidijus Buožis džiazo scenoje nuo 1984 metų. Nuo 1995 metų išleistos septynios autorinės kompaktinės plokštelės, bei dvigubas vinilinis albumas. Pianistas koncertuoja solo, bei įvairiose ansamblinėse sudėtyse – duetai, kvartetai , kvintetai ir pan. Dalyvauta įvairiuose festivaliuose, koncertiniuose renginiuose Lietuvoje bei užsienyje. Bendradarbiauja su Lietuvos, taip pat su žinomais pasaulyje atlikėjais, kaip Al Di Meola, Brianu Brombergu, Caecilie Norby , Larsu Danielssonu, Arve Henriksenu ir kt. 2003 metais nominuotas Lietuvos Muzikų sąjungos „Auksiniu disku“. 2015 m. balandžio 9 d. Valdovų rūmų Didžiojoje renesansinėje menėje, Vilniuje, fortepijonu atliko vienos kompozicijos, trukusios 1 val. 12 min., rečitalį, kuris buvo įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą, sudaromą Gineso rekordų atstovo Lietuvoje –  „Factum“ agentūros.
Egidijaus Buožio atliekamos muzikos stilistika plati, Savo muzikoje pianistas plėtoja mainstreamtradiciją, ankstyvųjų fortepijoninių stilių elementus siedamas su moderniojo džiazo raiška. Jo harmoninėje kalboje ir skambesio estetikoje yra ir akademinės muzikos atspindžių.

Daugiau informacijos www.egidijusbuozis.com


Veronika ChiChi Quintet – programa “Namai”

Veronika ChiChi – publikos pamėgta, šarminga ir ambicinga džiazo vokalo meistrė, kurios balsas suvirpina kiekvieno klausytojo sielos stygas. Ryškiai ir drąsiai įžengusi į Lietuvos džiazo sceną, po kelių metų ji jau subūrė įspūdingą tarptautinį atlikėjų kvartetą su kuriuo įrašė debiutinį albumą “Singer of a 1000 faces”, o šiemet pristato antrą autorinės džiazo muzikos lietuvių kalba albumą “Namai”. Naujoji programa, sukurta karantino metu, stebina šiluma bei grožiu ir įtraukia į stebuklingą, užbūriantį pasaulį.

Veronika yra aktyvi džiazo scenos ir festivalių dalyvė, nuolat koncertuojanti su savo kvartetu, retro svingo vokaliniu trio “The Ditties”, duetu su D. Golovanovu, taip pat koncertavo daugelyje Europos šalių bei JAV, Kinijoje ir Rusijoje su  šiuolaikine opera „Geros Dienos!” bei džiazo projektais projektais.

Surinkusi vienus geriausių savo kartos džiazo atlikėjų – fortepijono virtuozą Dmitrijų Golovanovą, ilgametį scenos partnerį Domantą Razmų ir jauną Latvijos talentą kontrabosistą Artūrs’ą Duckį – ji surado tobulai tarpusavyje derančių muzikantų kombinaciją, kurią spalvom, patirtimi ir energija papildė legendinis Lietuvos džiazo perkusininkas Arkadijus Gotesmanas.

Veronika ChiChi – vokalas

Dmitrij Golovanov – klavišiniai

Artūrs Duckis – kontrabosas

Domantas Razmus – mušamieji

Arkadijus Gotesmanas – perkusija

Video nuorodos
https://www.youtube.com/watch?v=AHnB_KMmE-o
https://www.youtube.com/watch?v=-JcM6CT3RyQ


Projektą finansuoja:

       

 

Projekto rėmėjai:

   

Informacija

Date:
2022 12 lapkričio
Laikas:
18:00
Kaina:
Nemokama
Renginio žymos:
,

Organizatorius

Vievio kultūros centras
El. paštas:
rastine.vieviokc@gmail.com

Vieta

Vevio kultūros centras
Trakų g. 7
Vievis, Lietuva
+ Google Map