Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Festivalis „Vievio džiazo klavišai“

2023 11 lapkričio @ 18:00

Nemokama
Vievio džiaso klavišai

Lapkričio 11 d. (šeštadienis) 18 val. Vievio kultūros cente

RENGINYS NEMOKAMAS

No Name Jazz Fellas


Dmitrij Golovanov – piano
Artūrs Duсkis – bass
Domantas Razmus – drums

Niujorkas, Londonas, Berlynas, Tokijas – didieji džiazo miestai, kuriuose niekas nežino šio kolektyvo. Galima būtų vardinti  begalę žymiausių atlikėjų, su kuriais jie negrojo ir negros. Nepaisant to, šis kolektyvas nuotaikingai priešpastato save globalizacijai taikydamasis ne į plačią auditoriją, o tiesiai į savo klausytojo širdį ir sielą. Jų išskirtinumas reikalauja išskirtinio klausytojo. Jų atliekama muzika ir atiduodama energija yra per daug vertinga, kad būtų švaistoma minioms. Jie kuklūs ir nekalba apie savo talentą. Apie tai kalba visi juos girdėję. Jie nekuria “stories” socialiniuose tinkluose, jie kuria istoriją Lietuvos džiazo scenoje. Tai No Name Jazz Fellas.

 


21st Century Quintet

Davit Avetisyan – saksofonas
Andrius Savčenko – klavišiniai
Danielius Skeivelas – gitara
Artūrs Duckis – bosinė gitara
Mihails Novikovs – mušamieji

21st Century Quintet – armėnų folk džiazo muzikos grupė kurios nariai susitiko prieš tris metus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 21st Century quintet – jauni Lietuvos ir Latvijos džiazo muzikantai, kurie jau spėjo nuskambėti per visą Lietuvą, išbandyti jėgas Vilnius Jazz, Vilnius Mama Jazz, Elektrėnų bei Klaipėdos Pilies džiazo festivaliuose, tai pat užsienio festivaliuose -„Jazz Fest“ (Norvegija) ir Jazz‘Chisnau (Moldova) bei savo talento dėka pelnyti klausytojų
dėmesį.

Grupės lyderis, saksofonininkas – Davit Avetisyan Armėnų – Lietuvių kilmės saksofonininkas, šiuo metu studijuoja magistro studijas Lietuvos Muzikos Ir Teatro akademijoje. 2019m. Pelnė Vilnius Jazz young power nominaciją “Konkurso Viltis”. 2021m. pelnė “Start Fm” nominaciją. 2022 metais Nacionaliniam Petro Vyšniausko saksofonininkų konkurse pelnė I vietą. Energija pulsuojančias kompozicijas grupės lyderis saksofonininkas Davit Avetisyan papildo armėnų liaudies muzikos motyvais. Ši jungtis dovanoja klausytojams ypatingą melodinę liniją, leidžiančią džiazo bangomis nuplaukti į egzotiškos, nepažintos kultūros pasaulį.
Andrius Savčenko – Pianistas. Studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje magistro studijas, džiazo katedroje. Muzikuot pradėjo nuo 4 metų. Lietuvoje aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikos projektuose ir festivaliuose. Iš jų “Klaipėda jazz“ Kaunas jazz”, Druskomanija’19”; kartu su LMTA BigBand’u… Andrius yra žinomas kaip vienas geriausių jaunosios kartos džiazo pianistų Lietuvoje. 2022m. Rudens semestrą buvo išvykes į Amsterdamą pagal ERASMUS programą, ten pasisėmė daug patirties ir naujų žinių.

Danielius Skeivelas – gitaristas, šiuo metu baiginėja magistro studijas Lietuvos muzikos teatro akademijoje. 2022 m. konkurse „Gitarų šėlsmas” iškovojo pirmąją vietą. Groja tai pat su įvairiais kolektyvais: lietuviško folkloro grupe – Robaksai su kuria išleido albumą „Kreiva šleiva karvė”, taip su labai žinoma grupe „Chalat Jazz“ grupe išleido albumą „Nusirenk“. Danielius groja taip pat su bliuzpo grupe „Let Alone“ su kuriais pasirodė ne viename džiazo, bliuzo, roko festivaliuose.

Artūrs Duckis – gimė Latvijoje, baigė klasikinę gitarą Daugpilio muzikos mokykloje. Atvažiavo į Vilnių 2019m. studijuoti kontraboso specialybės į Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademiją. Artūrs Duckis groja su tokiais kolektyvais, bei atlikėjais kaip: Veronika ChiChi Quartet, Arkady Gotesman, Dmitrij Golovanov, Kęstutis Vaiginis, Musina Ebobise ir kt. Dalyvavo Vilnius Jazz,
Vilnius Mama jazz, Klaipėda Jazz, Elektrėnai jazz and blues festivaliuose.

Mihails Novikovs – būgnininkas atvykęs iš Latvijos studijuoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje būgnų specialybę pas gerai žinomą perkusininką doc. Arkadijų Gotesmaną. Groja su įvairiais kolektyvais. Nepaprastos techinkos ir ritmo pojūtį turintis žmogus.

Informacija

Date:
2023 11 lapkričio
Laikas:
18:00
Kaina:
Nemokama
Renginys kategorija:
,
Renginio žymos:
,

Organizatorius

Vievio kultūros centras
El. paštas:
rastine.vieviokc@gmail.com

Vieta

Vevio kultūros centras
Trakų g. 7
Vievis, Lietuva
+ Google Map